O našich produktoch


bio carp logo V roku 1993 som sa začal zaoberať s modelmi RC. V roku 1996 som zložil prvú zavážaciu loďku. Mojím koníčkom je RC modelovanie už 23 rokov. Doteraz som poskladal lode, autá, helikoptéry, lietadlá a drony. S predajom zavážacích lodí sa zaoberáme od roku 2009. Môj koníček sa stál mojou robotou.

Zo začiatku sme sa zaoberali so servisom iných značiek lodí.Veľa zavážacích lodiek s čínskym pôvodom sme servisovali (napr. Carp Academy, ET, Speedy Carp, Waverunner) a prerábali sme lode BEHO a Angling Technics. Väčšina čínských lodí sa kazila, kvôli servisu nás denne volali.
V súčastnosti sa zaoberáme len s výrobou a vývojom vlastných lodí značky Panama. Loďky navrhujeme v 3D programoch a pracujeme s CNC strojmi.

Szabolcs Kossa, zakladateľ firmy Panama®

Panama Geoline vodný dron špeciálne vyrobený na geodetické zameranie koryta. S jeho pomocou na cm presný GPS a sonar určí hĺbku primeranú k nadmorskej výške, ktoré posiela dáta online k spracovávacej jednotke na brehu.


Panama vo vzduchu - Vroku 2015 som cestoval do blízkeho východu na základe pozvanie tamojšieho ministra poľnohospodárstva, aby som im predviedol môj vlastne vyrobený drón na mapovanie.


Nami opravované loďky - Speedy Carp, Bait Cruiser, Lake Star, etc.