Servis a požičovňa


SERVIS

Ponúkame údržbu, záručný a pozáručný servis zavážacích lodiek značky Panama. Kontaktujte nás emailom alebo telefonicky.

+421 908 686 192     info@uspesnarybacka.sk

Na začiatku sme sa zaoberali opravou aj iných značiek zavážacích lodiek. Opravovali sme veľa lodiek čínskej výroby (Carp Academy, ET, Speedy Carp, Waverunner, a iné) a prerábali sme viacero lodiek Beho a Angling Technics. Čínske loďky boli veľmi kazové, volali nám denne kvôli oprave. Dnes už na tieto loďky neposkytujeme servis, nakoľko viacero čínskych výrobcov zmizlo z trhu zo dňa na deň a dané komponenty sa nedali nahradiť. Vo viacerých prípadoch sa prerobenie a oprava mohli uskutočniť len výmenou diaľkového ovládača, prijímača a regulátora, čo sa cenovo mohlo prirovnať ku kúpe novej, lacnejšej loďky.

POŽIČOVŇA

V dnešnej dobe je zavážacia loďka neodmysliteľnou súčasťou úspešného rybolovu. Veľké ryby sa nachádzajú na ťažkopádnych, ťažko dostupných alebo vzdialených miestach, na ktoré sa vhadzovaním nedostaneme. Vo viacerých prípadoch nemá rybár k dispozícii ani čln. Práve v takýchto prípadoch vám veľmi dobre poslúži zavážacia loďka. Pomocou zavážacej loďky dostanete na vybrané miesto rýchlo a potichu veľké množstvo krmiva, alebo aj montáž. So zavážacou loďkou zakrmujete presne, koncentrovane, čo je tiež veľmi dôležitý faktor dobrého úlovku, pretože zakrmovaním z brehu sa krmivo väčšinou rozptýli na veľkú plochu. Pomocou LED osvetlenia môžete zavážať aj v tme, nemusíte sa báť, že nenájdete miesto zakrmovania, alebo budete vhadzovať do rákosia. So zavážacou loďkou budú vaše šance na úlovok oveľa vyššie. Každý, kto chcel rybárčiť so zavážacou loďkou, si doteraz buď kúpil lacnejšiu loďku, kde bola nízka cena väčšinou na úkor kvality, alebo, ak si to mohol dovoliť, kúpil si loďku za celý majland. Cena kvalitnej loďky sa priemernému rybárovi za pár rokov nevráti, nehovoriac o tom, že cena takejto loďky je často viacnásobok priemerného mesačného zárobku. Väčšinou sú potom loďky roky skladované a neskôr ponúkané na predaj, s výraznou stratou, pretože buď nie je čas na rybolov, alebo ste si vybrali loďku, ktorá nespĺňa vaše požiadavky a ste sklamaný.

Na tieto problémy ponúkame pomoc. Aby si každý mohol užiť raz za čas rybolov so zavážacou loďkou lacno, bez záväzkov a veľkých investícii. Nemusíte vykonávať údržbu, servis, ani ju skladovať, len ju používate. Ak budete spokojný s našimi zavážacími loďkami, stále máte možnosť si ich výhodne zakúpiť, ale už s konkrétnymi znalosťami a skúsenosťami, čo vám značne pomôže vybrať si pre vás tú najideálnejšiu loďku.


na 1 deň viac ako 3 dni
Panama Speedy 20€ 17€
Panama Pro1 24€ 20€
Panama Pro1 so Sonarom 28€ 25€
Vratná kaucia 100€